Milso
fotokonkursy.info

Sonda

Skąd dowiedziałeś sie o naszej szkole?

Opinie

Marta Szczepaniak
""
To nie tylko szkoła.. to dużo, dużo więcej! To cudowny fotograficzny świat, do którego jak raz się wejdzie, to chce się tam zostać jak najdłużej! Wspaniała przyjacielska atmosfera, profesjonalna kadra wykładowców prowadząca każdego właściwą drogą, świetne zróżnicowane zajęcia, uśmiechnięta dyrekcja posiadająca czarodziejskie różdżki do załatwienia każdej sprawy, przesympatyczny Pan z bufetowego pysznego okienka, najlepsze krówki na każdą okazję, rewelacyjne plenery/warsztaty/spotkania... itd... Można wymieniać w nieskończoność! Fotoedukacja to kosmiczne pozytywne wibracje, którym nie tylko można... ale koniecznie trzeba się poddać!!
02 Lipca o 22:58
Andrzej Krętosz
""
Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Przede wszystkim wykładowcy, chodzące kopalnie wiedzy, zawsze chętni do pomocy czy wyjaśnienia problemu. Generalnie wszystko jest na plus od fotografii analogowej po fot. cyfrową ( studyjną, produktową, reklamową, katalogową, fashion ) aż do obróbki w Photoshopie. Wszystkie aspekty wykonywanej fotografii na zajęciach są uprzednio szczegółowo omawiane, nawet bez wiedzy w danym temacie kiedy poczujecie się na tak zwanej "głębokiej wodzie" wykładowcy podsuwają jakieś koncepcję które w moim przypadku okazały się bardzo cennymi wskazówkami. Jest możliwość wypożyczenia sprzętu czy to aparat czy obiektyw lub lampy studyjne, organizowane są różne wypady reportażowe z różnymi wykładowcami gdzie każdy z nich kładzie inny nacisk na reportaż. Osobiście ogromnie polecam, jak również to co w moim przypadku mnie skusiło do niej to OGROM przekazywanej wiedzy!
01 Lipca o 19:04
Mateusz Banasik
""
Szkoła godna polecenie, profesjonalny sprzęt, super plenery i atmosfera, indywidualne podejście do każdego słuchacza. Jeszcze nigdy nie chodziłem z taką przyjemnością do żadnej szkoły.
12 Marca o 17:56
Agnieszka Lupa
""
Dwa lata fantastycznej przygody, kształtującej nie tylko technicznie, ale również pokazywanie innego spojrzenia na świat.
Żal się rozstawać, jedynie co pozostaje to dobrze wspominać i czekać na informacje o kolejnych plenerach. Dziękuje.
02 Lipca o 15:15
Wojciech Brzozowski
""
Witam. Świetny program i fantastyczni nauczyciele. Polecam początkującym i zaawansowanym.
25 Czerwca o 21:41
Jadwiga Wajzer
""
Uważam szkołę za naprawdę profesjonalną, zarówno pod względem kadry nauczającej i zarządzającej, jak i organizacji zajęć, dodatkowych imprez, podejścia do słuchaczy itp. Mnóstwo okazji, by się wykazać/ zaprezentować prace, mnóstwo okazji do integracji, możliwość realizacji własnych pomysłów, przyjazna atmosfera i naprawdę dobra organizacja pracy w szkole. Ciekawe propozycje na wyjazdy plenerowe i spotkania autorskie, otwartość. Dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego i do dalszej "fotograficznej" drogi. No i wspaniali ludzie :)
25 Czerwca o 17:03
Joanna Pławecka
""
Świetna atmosfera!:)
23 Czerwca o 15:46
Tomek Morciszek
""
Najlepsza szkoła na śląsku, mnóstwo fajnych ludzi zarówno uczniów jak i nauczycieli. A kadra sama foci na okrągło i jest na bieżąco w każdym fotograficznym temacie a jak więc pod lepsze skrzydła nie można trafić:-) Polecam:-D
23 Czerwca o 07:04
Sławomir Potok
""
Cóż mogę powiedzieć... zdrowe, przyjazne podejście do ludzi! chcesz się dowiedzieć coś o swoich fotkach... chcesz sie dowiedzieć jak je robić lepiej... polecam się zapisać. 2 lata minęły błyskawicznie aż, szkoda się rozstawać...Polecam
22 Czerwca o 23:56
Grzegorz Kukla
""
Dałem zero gwiazdek bo widze ze same piątki sa i pewno nikt ich nie czyta!:)
Swietna szkola, przyjaznie nastawiona kadra. Sam kilka razy prosilem dyrektora o pomoc i bez problemow pomogl mi. Studiując na Polibudzie, cokolwiek załatwienie w dziekanacie mozna bylo uslyszec "nie da sie", "prosze isc do dziekana".

Do rzeczy:
Przychodząc do szkoły, miałem lustrzanke i jak każdy pstrykałem na auto. Teraz po 2 latach szkoły moge powiedziec, ze WARTO! W ciągu pierwszego semestru nauczylem sie o wiele wiecej niz oferowane w internecie kilkugodzinne kursy foto-maniakow, z ktorych czlowiek po tygodniu 80% zeczy nie pamieta a po miesiacu pamieta raptem moze 10%. Szkoła daje wiedze i utrwala ją oraz więcej. Rozwija pasje....
22 Czerwca o 14:24
1 2 3 4 5 6 
Dodaj opinię
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Ocena
Opinia
Zatwierdź
Copyright © 2008-2019 by Kursy i Szkoła fotografii Fotoedukacja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opracowanie projektu graficznego: Sylwester Smigielski
Wdrożenie projektu: Triso.pl

FOTOEDUKACJA
ul. Harcerzy Września 1939r. Nr 5
40-659 KATOWICE-Piotrowice

NIP 643-167-66-33
REGON 240029093-00028

Numer konta:
FOTOEDUKACJA / ING Bank Śląski
25 1050 1357 1000 0022 9016 5642

Tel. (0-32) 206 46 81
kom. 506 146 407 / 506 146 408 / 506 146 409
e-mail: centrum@fotoedukacja.edu.pl