pfr

Sonda

Skąd dowiedziałeś sie o naszej szkole?
O Szkole fotograficznej Fotoedukacja


Szkoła fotografii Fotoedukacja Fotoedukacja jest obrazem, pozytywem naszej idei nauki fotografii, która została  stworzona specjalnie dla Ciebie.Od samego początku naszej działalności tj 2000 roku, upowszechniamy szeroko pojętą naukę fotografii. Organizowane przez FOTEDUKACJĘ Szkoły, Kursy i Warsztaty są przestrzenią w której ogniskują się zainteresowania wielu naszych słuchaczy, uczniów, kursantów i wykładowców. Fotografia to dla wielu z nas hobby, dla niektórych to sztuka a dla innych to jeszcze coś więcej. 

 

 

Fotografia. Tak powszechna dziś…

Wszyscy fotografują… z potrzeby zatrzymania w kadrze wspomnień, sytuacji, doznań. Fotografują, by pokazać innym, by pochwalić się tym, co widzieli i co przeżyli.

Zdarzyło się Wam kiedyś oglądać setną fotografie z wakacji przyjaciół?

Zapewne tak, i dokładnie pamiętacie, o czym wtedy myśleliście… :)

Cała sztuka polega na tym, aby posługiwać się fotografią poprawnie i świadomie, by nie zanudzać (!),
a przekazywać ciekawie i estetycznie nasze fotograficzne obserwacje i poszukiwania.

FOTOEDUKACJA to nie tylko miejsce zdobycia kolejnych kwalifikacji zawodowych, ale przede wszystkim EDUKACJA FOTOGRAFICZNA.

Nasza SZKOŁA powstała z pasji w 2000 roku. Przez wszystkie te lata staramy się nie tylko uczyć, ale również „zarażać” fotografią wszystkich, którzy chcą się nią „bawić”. Przekazujemy treści wynikające z praktyki zawodowej i długoletnich doświadczeń na bardzo szerokiej płaszczyźnie pojmowania fotografii.

Bo FOTOGRAFIA może być hobby, może być sztuką, ale może być również sposobem na życie, a w dzisiejszym czasie królowania obrazu, możliwością przekazywania wszelakich treści. (od tych uniwersalnych po bardzo emocjonalne i osobiste)

FOTOEDUKACJA to płaszczyzna działań w zakresie fotografii od podstaw do profesjonalizmu.
To płaszczyzna spotkań ludzi patrzących na świat przez pryzmat obrazu wymieniających się doświadczeniami. To doskonałe miejsce na rozpoczęcie swojej drogi fotograficznej, by później rozwijać ją dalej (studia filmowe lub fotograficzne).
Wreszcie, to płaszczyzna ludzi zaangażowanych, pasjonatów i zawodowców, a co najważniejsze, dzielących się wiedzom z radością i pełnym oddaniem w indywidualny rozwój każdego słuchacza. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – różne formy EDUKACJI dostosowane są do oczekiwań i czasu, jaki chcesz spędzić w naszej SZKOLE.
Zakres i rozkład materiału dostosowany jest do wybranej szkoły, ale obejmuje on zagadnienia z fotografii klasycznej i cyfrowej, grafiki, reportażu, portretu w studio i w plenerze oraz ciemni fotograficznej i obróbki komputerowej a także zajęć teoretycznych popartych zawsze praktyką fotograficzną.

 

       

Copyright © 2008-2022 by Szkoła fotografii Katowice, Fotoedukacja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opracowanie projektu graficznego: Sylwester Smigielski
Wdrożenie projektu: Triso.pl

FOTOEDUKACJA
ul. Harcerzy Września 1939r. Nr 5
40-659 KATOWICE-Piotrowice

NIP 643-167-66-33
REGON 240029093-00028

Numer konta:
FOTOEDUKACJA / ING Bank Śląski
25 1050 1357 1000 0022 9016 5642

Tel. (0-32) 206 46 81
kom. 506 146 407 / 506 146 408 / 506 146 409
e-mail: "sekretariat@fotoedukacja.edu.pl"